Prekladateľ a tlmočník so skúsenosťami

Na tejto stránke ste možno preto, lebo si potrebujete byť istý, že "to" zvládnem. Dovoľte mi, aby som Vám za dve, tri minúty ukázala, že som "tá pravá" aj pre Váš projekt. Toto sú hlavné dôvody, prečo vybrať práve mňa...

1. Referencie a spokojní zákazníci

Agentúry:

  • Langvista s.r.o. - preklad webovej stránky
  • Translata, spol. s r. o. - preklady zmlúv, školiacich materiálov
  • Inštitút jazykov a vzdelávania - preklady technickej dokumentácie

Firmy:

  • Accenture, s.r.o. - počas obdobia jedného roka práca na projekte s rumunským klientom, oblasť účtovníctva
  • Amtape, s.r.o. - preklady dokumentov z oblasti klimatizácie a vzduchotechniky
  • CLC – Advokátska kancelária - preklady právnych dokumentov

2. Odborná spôsobilosť

Ak má prekladateľ zabezpečiť profesionálne služby, nestačí, že len rozumie jazyku alebo je rodákom. Mal by mať platné osvedčenia o odbornej spôsobilosti, prípadne oprávnenie prekladať či tlmočiť v úradnom styku (viď Galéria).

3. Profesionálny software

Keď staviate dom, môžete ho samozrejme postaviť aj bez moderných nástrojov. Narobíte sa však a výsledok nebude zďaleka taký excelentný, aký by ste chceli.

To je dôvod, prečo dnes väčšina profesionálnych prekladateľov využíva moderné prekladateľské nástroje, ako je napr. SDL Trados. Výhodou je, že mi pomáha udržať jednotnú terminológiu v celom preklade a robí moju prácu efektívnejšou (tým pádom i rýchlejšou). Výsledok je kvalitný, odborný preklad so zachovaním jednotnej terminológie.

Viac informácií o SDL Trados získate kliknutím na obrázok:

SDL Trados Studio - stiahnuť PDF

Až už viete, že som ten správny prekladateľ pre Váš projekt, kontaktujte ma!

Chcem vedieť viac!
Kontaktujte ma!
Máte väčší projekt? Možno bude lepšie sa osobne stretnúť a prebrať to. Pozrite sa, kde ma môžete nájsť a ako ma môžete kontaktovať. Som k Vašim službám - pomôžem Vám zmanažovať celý preklad či tlmočenie od A po Z.
Cenník služieb
Väčšinou prvá otázka je: Koľko to bude stáť? Pozrite si cenník mojich služieb pre preklady a tlmočenie. Sú len orientačné, ale pomôžu Vám zistiť, koľko môžete očakávať. Vysvetľujem tu tiež, prečo u mňa dostať výhodnejšie ceny ako inde.